„Vaikų kiemelio“ Atmintinė tėveliams

 1. „Vaikų kiemelio“ darbo laikas nuo 7.00 val. iki 19.00 val., penktadieniais 7.00-18.00 val.
 2. “Vaikų kiemelis” pradeda darbą nuo 7.00 val. Maitinimas užsakomas iki 8.30 val. Jei tą dieną neatvesite savo vaikučio arba po ligos žadate vėl lankyti, praneškite SMS žinute iki 8.30 val. Tel. 8- 645 45662.
 3. Vaikai atvedami iki 9.20 valandos. “Ryto ratas” prasideda 9.30 val., jeigu vėluojate, Jūs trugdote veiklai ir blaškote kitų vaikų dėmesį.
 4. Susirgus vaikui ar dėl kitų priežasčių negalint jo atvesti į grupę, pageidautina apie tai pranešti SMS žinute. Susirgus vaikui infekcine liga, apie tai privaloma informuoti auklėtojas. Jokiu būdu neveskite vaiko, jei jis vėmė, viduriavo, karščiavo, pūliuoja akytės, vaikas užsikrėtęs herpeso virusu, kosėja dirginančiai ir sausai. Į grupę priimami tik sveiki ir švarūs vaikai. 
 5. Mokestį už paslaugas būtina sumokėti iki einamojo mėnesio 10 dienos. Vėluojant sumokėti bus skaičiuojami delspinigiai.
 6. Kiekviena vaikas darželyje turi turėti: šlepetes, drabužėlių atsargą (nepriklausomai nuo amžiaus), guminius batus, mergaitės šukas,  pagalvėlę “Ryto ratui”, kad vaikučiui būtų jauku.
 7.  Kadangi vaikai vedami į kiemą, prašome pasirūpinti tinkama sezonui apranga (žiemą turėti dvi poras pirštinių).
 8. Į lauką vaikai vedami tik su kitais, laukui skirtais drabužiais ir avalyne. 
 9. Už vaiko atneštus daiktus auklėtojos neatsako. 
 10. Gimtadieniai švenčiami prieš tai viską suderinus su auklėtoja. Vaišėms atneškite šeimos iškeptą skanėstą arba šakotį.
 11. Tėvų pokalbiams skirtos rytinės priėmimo valandos iki 9.00 ir po vakarienės nuo 17.00 val.
 12. Pasiimti vaiką iš darželio gali tik suaugę šeimos nariai, kitais atvejais reikalingas raštiškas tėvų sutikimas arba informavimas telefonu 8-645 45662.
 13. Neleiskite vaikui neštis į darželį kramtomos gumos, traškučių, žaislų. Jei vaikas atsineša saldumynų, vaisių, jų turi būti tiek, kad galėtų pasidalinti su draugais.
 14. Privaloma pasiimti vaiką iki 19.00 val. Jeigu vėluojate informuokite tel. 8 645 45662. Pavėlavus mokėsite papildomai 10 Eur. Labai prašome gerbti auklėtojų privatų laiką! Iš anksto įspėkite, jei vaiką paims ne šeimos nariai.
 15. Prieššventinėmis dienomis darželis dirba 1 valanda trumpiau.
 16. Prašome gerbti mūsų darbą, atvesti vaiką laiku į darželį ir netrukdyti per ugdymui skirtas valandėles.
 17. Jeigu švenčių, renginių metu filmuojate ar fotografuojate – būtume dėkingi, jei padarytumėte įrašų kopijas mūsų archyvui. 

 

Ačiū už supratimą

“Vaikų kiemelio” kolektyvas